Sugedo automobilis?  Techninė pagalba kelyje Vilniuje
– mes esame čia, kad padėtume!

Mūsų paslauga techninė pagalba kelyje yra profesionali ir patikima. Mes siekiame padėti kiekvienam vairuotojui, kuris susiduria su techninėmis problemomis savo kelionės metu.
Pasinaudodami mūsų teikiama paslauga technine pagalba kelyje, jūs galite būti tikri, kad gausite greitą pagalbą, nes esame pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

DUK – dažniausiai užduodami klausimai

Techninė pagalba kelyje yra paslauga, kuri teikiama vairuotojams, patiriantiems transporto priemonės techninius gedimus arba susidūrusiems su kitomis nelaimingomis situacijomis kelyje. Ši paslauga gali būti teikiama tiek vairuotojams, kuriems prireikė pagalbos dėl avarijos, ar kitų transporto priemonės gedimų, tiek ir tiems, kurie yra pasiklydę,  arba turi kitų sunkumų, dėl kurių jiems reikalinga techninė pagalba kelyje.

Patikimą techninės pagalbos kelyje paslaugų teikėją galite rasti pasidomėje internete arba pagal rekomendacijas. Ieškokite įmonių su geromis klientų apžvalgomis ir įvertinimais. Dauguma techninės pagalbos kelyje teikėjų turi savo tinklalapius, kur jie aprašo savo paslaugas ir patirtį.

Techninės pagalbos kelyje kainos gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip paslaugos teikimo laikas, kelionės atstumas, paslaugų apimtis ir kt.

Jei jūsų automobilis sugedo ir reikalinga techninė pagalba kelyje, pirmiausia saugiai pastumkite automobilį į kelio šoną arba kitą saugią vietą. Jei negalite to padaryti, būkite pasirengę statyti signalizacijos ženklus, kad praneštumėte kitiems vairuotojams apie savo automobilį. Tada, paskambinkite patikimai techninės pagalbos kelyje paslaugos teikėjui ir paprašykite pagalbos.

Techninės pagalbos kelyje laukimo laikas priklauso nuo kelių ir situacijos sudėtingumo. Paprastai techninė pagalba kelyje būna pasiekiamą per 45 min.